Наші Заходи

Весілля

Весільна церемонія, сцена, кілька залів, літня тераса, все це допоможе зіграти Вам весілля Вашої мрії. А наші страви залишать найприємніші спогади. Живіть - смачно!

Замовити весілля

Корпоративи

Корпоративи, дні народження, банкети, ювілеї, та інші заходи з легкістю реалізуються в двох залах (До 160 посадочних місць) і на літній терасі (до 100 посадочних місць) ресторану «Мансарда». Спеціальні фуршет-меню з вишуканою подачею і комфортне розміщення справлять враження на Ваших гостей. Крім того, «Мансарда» вводить ряд бонусів для корпоративних заходів і врахує всі побажання замовника щодо проведення свята.

Замовити корпоратив

Дитячі свята

У «Мансарді» діти від двох років зможуть весело і цікаво провести час з професійним аніматором, надавши батькам можливість насолодитися їжею і спілкуванням. У нашому ресторані також є спеціалізоване дитяче меню: «Нагетс судачок з міксом салату і помідорами», «Домашній супчик з фрикадельками »,« Курячий шашличок з картопляними крокетами в соусі » і це далеко не все. Ми дбаємо про те, щоб Ваш сімейний похід в наш ресторан став смачним святом для Ваших малюків.

Замовити свято
Замовте захід вашої мрії
Заповніть форму і ми Вам обов'язково зателефонуємо.